cs en
Dexilip | Co je dexilip
Tuba dexilip

co je dexilip ®

Dexilip® gel má jediný účel – rychle a spolehlivě pomoci při zanícení a popraskání ústních koutků.

Tuba dexilip

složky se doplňují.

Eugenol

Hřebíčkový olej. Od starověku se ví, že rychle tlumí bolest. Je jedním z nejsilnějších přírodních anestetik.

Glycyrrhetinová kyselina

Pochází z lékořice. Dokáže tlumit zánět a zarudnutí. Je 100x sladší než cukr. Díky ní chutná Dexilip® sladce.

Lysozym

Máme ho všichni v těle jako součást slin. Je přirozeně antibakteriální.

Panthenol

Je to jeden z vitamínů B. Urychluje hojení a regeneraci pokožky.

Chlorhexidin diglukonát

Bělavý povlak v koutcích úst může být způsoben infekcí kvasinkami či baktériemi. Ty komplikují hojení, mohou stav i zhoršovat. Chlorhexidin tyto mikroby ničí. Právě proto se přidává třeba do zubních past.

Úplné složení

Zobrazit úplné složení icon down arrow

PEG-32, PEG-6, Propylene Glycol, Panthenol, Glycyrrhetinic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Aqua, Eugenol, Lysozyme, Sodium Saccharin

CO NENÍ POTŘEBA.

To všechno jsme z Dexilip® vyloučili. Alkohol by mohl pálit a štípat, cukru je všude dost, parabeny mohou alergizovat, příchutě a barviva nejsou žádoucí. Tyto složky v Dexilip® nenajdete. I proto mohou Dexilip® používat děti, dospělí i senioři.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ.

Tenkou vrstvu Dexilip® naneste 3-4x denně na čisté a suché koutky úst. Opravdu stačí málo. Pohodlně, aplikátorem přímo na tubě, nemusíte mazat prsty. V tubě je 7ml gelu, dostatek i pro opakované každodenní použití.

BEZPEČÍ A SPOLEHLIVOST.

Bezpečnost na prvním místě, pokud jde o děti. Dexilip® jsme vytvářeli s přísným ohledem na co nejlepší snášenlivost citlivou pokožkou. Testování a schválení kosmetického přípravku provedl a Státní zdravotní ústav (SŹÚ) jako bezpečný pro děti od 1 roku věku.

VYRÁBÍME V ČR.

Jsme česko-moravská společnost. Všechny naše přípravky vyvíjíme ve spolupráci s lékárníky a lékaři. Výrobu, dle nejpřísnějších farmaceutických norem, provádíme rovněž v ČR. Jsme na to hrdí.